نمایندگی دیزل ژنراتور پراماک ایتالیا

نمایندگی فروش پراماک

نمایندگی فروش پراماک به فروش محصولات مختلف دیزل ژنراتور مشغول است. این دستگاه برای صنایع مختلف اهمیت زیادی دارد و برای تولید برق به صورت پشتیبان و منبع اصلی استفاده می شود. استفاده از این دستگاه مقاوم، از ضروریات بسیاری از کسب و کار هاست.

در نمایندگی دیزل ژنراتور پراماک ایتالیا با استفاده از موتور دیزلی و ژنراتور الکتریکی در تولید انرژی برق صرفه جویی میشود. در مواقعی که برق قطع میشود، اما بعضی از دستگاه ها مانند ژنراتور لينز برق ساختمان یا محل کار را تامین می کند. اگر با مشکل قطعی برق مواجه هستید، مشورت با نمایندگی دیزل ژنراتور پراماک ایتالیا یکی از بهترین انتخاب ها برای شما خواهد بود.


نمایندگی دیزل ژنراتور پراماک ایتالیا

در ادامه به مدل های مختلف آن اشاره می کنیم.


صنعتی یا مسکونی

اولین مدل رایج انواع دیزل ژنراتور ها، صنعتی هستند و معمولا ابعاد بزرگی دارند. آن ها پتانسیل این را دارند که برای مدت طولانی انرژی زیادی را تولید کنند. نمایندگی فروش پراماک آن را برای استفاده در صنایعی که به برق زیادی نیاز دارند، پیشنهاد می کند. در مقابل ژنراتور های مسکونی وجود دارند که اندازه کوچک تری دارند و تا محدوده خاصی می توانند برق تولید کنند. استفاده از دیزل ژنراتور مسکونی به ادارات، خانه ها و مغازه های کوچک پیشنهاد می شود. 


هوا خنک یا آب خنک

مدل های دیگری دیزل ژنراتور که در زمان مراجعه به نمایندگی فروش پراماک با آن رو به رو می شوید، ژنراتور های هوا خنک و آب خنک هستند. ژنراتور های هوا خنک به هوا و ژنراتور های آب خنک به آب متکی هستند. ژنراتور های آب خنک به تعمیر و نگهداری بیشتری نیاز دارند.


مزایای دیزل ژنراتور پراک

سال هاست که دستگاه دیزل ژنراتور از تجهیزات اصلی بسیاری از صنایع بوده است. از این دستگاه برای کاربرد های مختلفی استفاده می شود. این دستگاه ها مقاومت بالایی دارند تا در هر کسب و کاری به کار روند. در ادامه درباره محبوبیت دیزل ژنراتور ها بیشتر صحبت می کنیم.


خدمات و نگهداری

از ژنراتور های دیزلی برای منبع اصلی برق یا نیاز های پشتیبان استفاده می شود. در شرایطی که از ژنراتور به عنوان منبع اصلی برق استفاده نمی شود، به تعمیر و نگهداری کمی نیاز است. 


دوام

دیزل ژنراتور های مدرنی که در نمایندگی فروش پراماک وجود دارد، در مقایسه با دیزل ژنراتور های قدیمی هزینه نگهداری کمی دارند. این دستگاه ها با مواد اولیه مقاوم و سختی ساخته می شوند. آن ها در عین انعطاف پذیر بودن، بسیار محکم هستند. این استحکام بالا، آن ها را برای استفاده در صنایع سخت مناسب کرده است. به علاوه مقاومت این دستگاه های دیزل از یونیت های گاز طبیعی طول عمر بیشتری دارند.


تطبیق پذیری

محصولاتی که در نمایندگی دیزل ژنرانور پراماک ایتالیا وجود دارند، در عین مقاومت بالا متنوع هم هستند. این تنوع بالا، آن ها را برای استفاده در صنایع و مکان های مختلفی مناسب کرده است. از این دستگاه برای تامین منبع اصلی برق یا تامین انرژی پروژه های خارج از شبکه استفاده می شود. 


دستگاه ها نمایندگی فروش پراماک در اندازه، مدل و طرح های متنوعی طراحی و تولید شده است. برای خرید این دستگاه با مدل های مختلفی رو به رو می شوید که هر کدام در جای خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.دیزل ژنراتور پراماک دیزل ژنراتور پراماک
شرکت پراماک ایتالیا از برترین کمپانی ها می باشد که در زمینه کوپله دیزل ژنراتور با موتورهای دیزلی با برندهای VOLVO PENTA سوئد و Perkins انگلستان با ژنراتور های Stamford و Mceccalte ایتالیا فعالیت داشته و در حال حاظر دیزل ژنرتورهای تولید این شرکت یکی از بهترین کیفیتها را در بین دیگر کمپانی ها دارد .

دیزل ژنراتور پراماک

saadico