تهران . خیابان سعدی جنوبی، پلاک 292، فروشگاه سعدی

قیمت دیزل ژنراتور

اگر برای خرید موتور دیزل دچار سردرگمی شده‌اید و از نظر هزینه نمی‌توانید برآورد درستی از قیمت دیزل ژنراتور داشته باشید باید بدانید که علاوه مشکلاتی که در ایران به دلیل تغییرات شدید نرخ ارز وجود دارد قیمت دیزل ژنراتور در وب‌سایت‌های خارجی نیز متفاوت با قیمت واقعی است که در بازار عرضه می‌کنند. به طور کلی آنچه هنگام خرید بررسی می‌شود میزان قدرت، تعداد دیزل، گشتاور موتور و میزان چرخش موتور بر حسب دور در دقیقه است و علاوه بر این میزان تکولوژی‌های استفاده شده در موتورها مانند توربوشارژ بودن آن و یا ویژگی مانند کامپکت بودن آن بر قیمت دیزل ژنراتور موثر است.

یکی از سوالاتی که در برای بسیاری از صاحبان صنایع و همچنین پیمانکاران به وجود آمده و تمایل زیادی برای یافتن پاسخ آن دارند،حدود قیمت دیزل ژنراتور است.

در این خصوص باید گفت قیمت دیزل ژنراتور به عوامل مختلفی از جمله تنوع برند های موتور دیزل ژنراتور، گوناگونی شرکت های کوپل کننده و همچنین تغییر مشخصات فنی دیزل ژنراتور از قبیل تعداد سیلندر، سیستم سوخت، سیستم خنک کاری، کشور سازنده بستگی دارد و با در نظر گرفتن موارد ذکر شده قیمت دیزل ژنراتور تفاوت پیدا می کند. از جهتی دیگر لازم به ذکر است که با توجه به وارداتی بودن دیزل ژنراتور تغییرات قیمت ارز تاثیر به سزایی بر قیمت دیزل ژنراتور خواهد داشت.

علاوه بر تمامی موارد و مسائلی که ذکر شد، ملزومات انتخابی که برای یک دیزل ژنراتور مورد نیاز هستند مانند کاناپی، تابلو چنج آور و... باعث افزایش نوسانات قیمت دیزل ژنراتور می شوند.


@image


مروری بر نکاتی الزامی در خصوص بحث قیمت دیزل ژنراتور

در این خصوص باید دانست که گران ترین قیمت دیزل ژنراتور و بهترین برند هرگز به تنهایی نمی توانند نیاز های جانبی و تخصصی کار شما را مرتفع سازد. در برخی موارد دیده شده که خریداران در هنگام تهیه ی دیزل ژنراتور فقط به بحث قیمت دیزل ژنراتور توجه داشته و نیازهای آتی دستگاه را در نظر نمی گیرند.

در رابطه با در نظرگرفتن کاربرد و استفاده دستگاه در زمان های طولانی چند نکته را باید مد نظر قرار داد:

1- تولیدکنندگان مطرح و شناخته شده ی دیزل ژنراتور، محصولات خود را با روشی ثابت و مشخصاتی معیت تولید می کنند. در این شرایط هرگونه افزایشی در قیمت دیزل ژنراتور ، که در نتیجه ی تغییر سفارشات باشد مقرون به صرفه نخواهد بود.

2- برخی از مشکلات رایج از جمله محدودیت فضا، ساخت داکت رادیاتور و یا کانوپی سایلنت جهت کاهش صدا متناسب با محل نصب و... وجود دارند که حتی کاری از سازندگان خارجی نیز برای رفع آن ها برنمی آید.

با توجه به این مسائل و اخذ بهترین قیمت دیزل ژنراتور لازم است تا فروشنده را با مناسب ترین فاکتور ها ارزیابی نماییم.

چرا قیمت دیزل ژنراتور دچار نوسان و تغییر می شود؟

یکی از نکات مهم و قابل توجه قبل از خرید دیزل ژنراتور استعلام قیمت آن از منابع معتبر و موثق است. در ادامه اطلاعات مورد نیاز در جهت آگاهی از قیمت دیزل ژنراتور و خرید آن بیان شده است. قبل از آن لازم است با اجزای اصلی یک دیزل ژنراتور در جهت اشراف بر قیمت آشنایی لازم ایجاد شود. در بعضی از موارد ممکن است شما این محصول را با قیمتی ازان تر پیدا کنید که آن نمونه در واقع نمونه چینی این محصول می باشد.چراکه در اصل قیمت دیزل ژنراتور شامل قیمت اجزای اصلی آن است که شامل موارد زیر می شود:

• قیمت موتور دیزل

• قیمت ژنراتور

• قیمت تابلوی کنترل

• نوع شاسی

• کانوپی سایلنت

• ضمانت و خدمات پس از فروش

عوامل ایجاد تاثیر منفی بر قیمت دیزل ژنراتور

منابعی که قیمت دیزل ژنراتور خود را به صورت آنلاین اعلام می کنند متاسفانه به دلایل مختلف معمولا قیمت دیزل ژنراتور را پایین تر از قیمت واقعی اعلام کرده و در زمان تحویل، در برابر ارائه ی ماشین آلات با قیمت اعلام شده ممانعت می کنند. در نتیجه این موضوع باعث ایجاد مشکلاتی برای خریداران می شود. با توجه به این موضوع برای جلوگیری از اینگونه در خصوص مشکلات متداول ، استعلام قیمت دیزل ژنراتور از منابع موثق بهترین و مطمئن ترین راه برای آگاهی از قیمت آن پیشنهاد می شود. نوع کاربرد دیزل نیز بر قیمت دیزل ژنراتور تاثیر چشمگیری دارد، زیرا این نوع دیزل ها با کارایی متفاوت وجود دارند.


@image


تاثیر قیمت ژنراتور بر روی قیمت دیزل ژنراتور به چه میزان است؟

می توان گفت بعد از موتور دیزل، مهمترین عامل موثر بر کیفیت و قیمت دیزل ژنراتور قیمت ژنراتور می باشد. ژنراتور ها هم مانند موتورهای دیزل با توجه به برند و کارخانه سازنده کیفیت و قیمت متفاوتی دارند. در یک دسته بندی می توان گفت به ترتیب ژنراتور استمفورد ساخت کارخانه انگلستان و ژنراتور مکالته ایتالیا در رده بندی قیمت قرار دارد. همچنین ژنراتور لوری سومر فرانسه نیز با توجه به کیفیت بالایی که دارد، در رده ی قیمتی ژنراتور استمفورد انگلستان می گیرد. البته این برند حضور کم رنگی در بازار ایران داشته و در نتیجه با استقبال کمتری نیز رو به رو شده است.

ژنراتور استمفورد چین و همچنین مکالته چین تحت نظر کارخانه اصلی در چین به تولید می پردازند، ولی از نظر قیمتی حدود ۵% تا ۲۰% پایین تر قرار دارند.

انتخاب نامناسب دیزل ژنراتور یا مولد برق، با در نظر گرفتن ملاحظات قیمت در جهت کاهش دادن هزینه ها می‌تواند خسارت‌های زیادی را به پروژه‌ها وارد نماید. آن دسته از خریدارانی که ارزانترین و در دسترس‌ ترین دیزل ژنراتور را بدون درنظرگرفتن کاربرد و نیاز آن انتخاب و خریداری میکنند، در اصل یکی از اشتباه‌ترین روش‌ها را برگزیده اند. لذا پیشنهاد می شود بهتر است قبل از انتخاب آن، کاربرد مورد نیاز کلای خود را تعریف نمایید.

عوامل در ارتباط با قیمت دیزل ژنراتور

برند موتور دیزل ژنراتور

1. توانایی و مدل موتور دیزل ژنراتور ( از قبیل توان خروجی موتور که بر حسب اسب بخار سنجیده می شود و همچنین تک سوز یا دوگانه سوزی موتور دیزل ژنراتور)

2. موتور و توان خروجی ژنراتور

3. تابلوی کنترل و اورجینال بودن

4. قطعات به کار رفته در آن

5. متعلقات اضافی از قبیل اگزوز، شاسی، لرزه گیر، باطری و ...

6. کانوپی سایلنت و ساخت اصولی و استاندارد آن

7. ضمانت و خدمات پس از فروش

نگاهی بر نابسامانی و تفاوت قیمت ها در یک دیزل ژنراتور با توان مشخص

متاسفانه طی سال های اخیر در کشور ما صنعت دیزل نیز مانند سایر صنایع با نابه سامانی هایی همچون پاک شدن نام نمایندگی ها از سایت اصلی رو به رو بوده است. در چنین شرایطی عده ی کمی از افراد با مطرح کردن نظرات و پیشنهادات بی پایه و غیر اصولی، سعی در گمراه کردن کارفرمایان و در نتیجه سو استفاده از شرایط حاکم را دارند. لذا توصیه می شود همواره سعی کنید تا نسبت به صحت گفته های فروشندگان در خصوص موضوعات فنی اطمینان لازم را پیدا کنید.


@image


آیا قیمت دیزل ژنراتور به طور یکسان تنظیم شده است؟

دیزل ژنراتور نوعی تجهیزات تولید برق است که از موتور دیزل نیرو می گیرد. به عنوان یک منبع تغذیه اضطراری AC برای نیروگاه ، ژنراتور دیزلی در زمینه های مختلف مورد استفاده گسترده قرار گرفته است. در این مرحله ، نقش ژنراتورهای دیزل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در فرآیند خرید مجموعه دیزل های ژنراتور ، مشتریان از قیمت دیزل ژنراتور اطلاع چندانی ندارند ، مانند موارد دیگر تجاری یا حتی همان مجموعه قیمت های تولید کننده برق تفاوت قیمت بسیار گیج کننده است.

قیمت دیزل ژنراتور و مواد آن رابطه مستقیمی بهم دارند. با افزایش قیمت فولاد در بازار ، قیمت دیزل ژنراتور نیز رو به افزایش خواهد رفت ، به خصوص در بعضی از نقاط ، منبع برق کوتاه است ، در برخی مناطق برق محدود شده است ، که باعث می شود دوباره قیمت دیزل ژنراتور متفاوت عرضه شود. می توانید قیمت دیزل ژنراتور را تا حدی کاهش دهید و به دنبال آن فعالیت های شما به برخی خدمات پس از فروش کارخانه منجر شود.

عوامل مؤثر بر قیمت دیزل ژنراتور

به عنوان یک منبع اضطراری، مجموعه دیزل ژنراتور در زمینه های مختلفی اعمال می شود. بسیاری از کاربران درک نمی کنند که چرا مارک و یا برند تجاری باعث می شود تولید کننده در مواردی قیمت دیزل ژنراتور های مختلف و متفاوتی را تعیین می کند. ژنراتور دیزل عمدتاً از موتور دیزل ، ژنراتور و کنترلر تشکیل شده است. قیمت دیزل ژنراتور با توجه به مارک و پیکربندی سه قسمت متفاوت را در بر می گیرد. قدرت یک موتور دیزل ژنراتور باید برابر یا کمی بیشتر از توان ژنراتور باشد ، و نباید تصور کرد که هرچه قدرت مولد بیشتر باشد ، برق بیشتری از واحد تولید می کند. کنترلرهای متفاوتی نیز وجود دارد ، قیمت برند نیز کاملاً متفاوت است و در قیمت دیزل ژنراتور تاثیر دارد.

قیمت دیزل ژنراتور

اگر به دنبال ژنراتورها با دیزل ژنراتور مناسب هستیدف با ما همراه باشید. شما می توانید قبل از خرید، مدلهای مختلف ژنراتورهای موجود و همچنین قیمت دیزل ژنراتور را بررسی و مقایسه کنید. ما یک لیست جامع از نمایندگی ژنراتور را دارا می باشیم. برای اطلاع از ارائه پیشنهادات و تخفیف های خرید و همچنین قیمت دیزل ژنراتور ، می توانید با نمایندگی ها تماس بگیرید. بررسی های کاربران ما در مورد محصول و نمایندگی و قیمت دیزل ژنراتور چشم انداز روشنی را به شما ارائه می دهد ، و در تصمیم گیری آگاهانه به شما کمک می کند.

مشخصات فنی

مدل دیزل ژنراتور کوپله

C400D5/

مدل ژنراتور

HC4F/

برند ژنراتور

Stamford/

مدل موتور

NTA855 G4/

برند موتور

کامینز/

توان پرایم

288

کیلووات
/

360

کیلو ولت آمپر
/

توان اضطراری

320

کیلووات
/

400

کیلو ولت آمپر
/
دریافت کاتالوگ

سایر مشخصات فنی

توان دائم

/

فرکانس (هرتز)

50/

ولتاژ (ولت)

380-415/

فاز

3/

سیستم خنک کننده

هوا خنک/

سیستم سوخت

تزریق مستقیم/

ابعاد (ارتفاع×عرض×طول) (میلی متر)

2078*1100*3549/

وزن خشک (کیلوگرم)

4921/

قدرت موتور در حالت اضطراری

351

کیلووات مکانیکی
/

قدرت موتور در حالت پرایم

317

کیلووات مکانیکی
/

تعداد سیلندر

6/

چیدمان سیلندر

خطی/

قطر سیلندر (میلی متر)

140/

کورس پیستون (میلی متر)

152/

نسبت تراکم

14:1/

ولتاژ شروع کار (ولت)

24/

سیستم هوادهی

توربوشارژ - افترکولر/

سیکل (چرخه)

4/

نوع گاورنر

الکتریکی/

ظرفیت سیستم خنک کننده (لیتر)

45/

ظرفیت کل روغن (لیتر)

36/

مدت زمان تعویض و تعمیر

/

مدت زمان تامین قطعات و تعمیر

/

میزان مصرف سوخت بر اساس توان پرایم(لیتر در ساعت)

21251500/ 39501500/ 57751500/ 761001500/

میزان مصرف سوخت بر اساس توان اضطراری (لیتر در ساعت)

22251500/ 40501500/ 62751500/ 841001500/

اگر سوالی درباره محصول یا شرکت دارید،حتما با ما تماس بگیرید

02133112133

برای استعلام قیمت محصولات ، حتما همین الان با ما تماس بگیرید

02133112133