دیزل ژنراتور کرلوسکار هند

دیزل ژنراتور کرلوسکار هند

موتور مارگو کرلوسکار یکی از انواع موتور های کاربردی در صنایع مختلف است. این موتور با دبی بالا دارای عملکردی فوق العاده است. موتور مورد بحث با 4 قدرت مختلف تولید شده است.

تولید کننده آن یک شرکت هندی است که در زمینه تولید موتور های دیزلی بسیار با کیفیت و پیشتاز است. شما در هر صنعتی که باشید می توانید از این دستگاه برای تامین برق استفاده کنید.

هر چقدر قدرت و توان دستگاه بیشتر باشد، قیمت آن هم افزایش پیدا می کند. برای خرید محصولات کرلوسکار با تنوع بالایی از محصولات مواجه می شوید که در کسب و کار های مختلفی قابل استفاده اند.

به عنوان مثال مارگو کرلوسکار بیشتر برای فعالیت های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی بیشتر موتور های دیزلی در صنعت کشاورزی نقشی تعیین کننده و مهم را ایفا می کنند. در ادامه درباره دیزل ژنراتور، مزایا و قیمت آن بیشتر صحبت می کنیم.


دیزل ژنراتور KIRLOSKAR

دیزل ژنراتور ها از جمله تجهیزاتی هستند که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. آن ها برق را در ساختمان تامین می کنند و به عنوان یک نیروی برق پشتیبان به خوبی عمل می کنند.

تولید کنندگان زیادی در بازار وجود دارند که به طراحی و تولید دیزل ژنراتور ها مشغول هستند. با این حال تعداد کمی از آن ها می توانند با ژنراتور های کرلوسکار رقابت کنند. این شرکت از قدیمی ترین شرکت ها در کشور هند است که به تولید دیزل ژنراتور ها می پردازد.

ژنراتور های این شرکت، استحکام بالایی دارند و به راحتی قابل حمل هستند. ایمنی و طول عمر بالای این دیزل ها آن ها را به یک گزینه برای سرمایه گذاری مطمئن تبدیل کرده است.

از دیزل کرلوسکار هند در صنایع و کسب و کار های مختلفی استفاده می شود. سایت های ساختمان سازی، زمین های کشاورزی، مخازن بنزین، رستوران ها، هتل ها و گاهی خانه ها می توانند از این دستگاه بهره ببرند.

شرکت کرلوسکار در طی سال های اخیر محصولات متنوعی را تولید کرده است. ژنراتور های چند سوختی، قابل حمل و سبز از این دسته محصولات هستند.


موتور مارگو کرلوسکار

ژنراتور های دیزلی انواع مختلفی دارند. هر یک از آن ها دارای ویژگی های جزئی خاصی هستند ولی در عمل کارکردشان یکسان است. در دسته بندی کلی تر ژنراتور های دیزلی در مقابل ژنراتور هایی که با گاز کار می کنند، قرار دارند.

امروزه ژنراتور های دیزلی به مدل گازی ترجیح داده می شوند که دلایل زیادی برای آن وجود دارد. یکی از مهم ترین دلایل مورد نظر، این است که گازوئیل از سیالات دیگر قیمت مناسب تری دارد.

با استفاده از ژنراتور های دیزلی هزینه های کلی یک کسب و کار 28 تا 30 درصد کاهش پیدا می کند. مصرف گازوئیل در موتور های دیزلی قابل کنترل است که این عملکرد در طولانی مدت بسیار سودمند است.

توان و قدرت یک موتور دیزلی به قدری بالاست که در بسیاری از کسب و کار ها به کار گرفته می شود و محدودیت چندانی وجود ندارد. با توجه به اینکه تقریبا همه کسب و کار ها به برق نیاز دارند، ژنراتور های مورد بحث می توانند 15 کیلو وات تا 2000 کیلو وات را تامین کند.


قیمت موتور کرلوسکار مارگو

یکی از نکاتی که درباره موتور دیزلی وجود دارد، قیمت آن است. قیمت خرید این موتور به اندازه و ظرفیت آن بستگی دارد. یکی از فاکتور هایی که در هزینه کالا های صنعتی وجود دارد، هزینه نصب و تعمیرات آن است.

تعمیرات موتور باید به صورت منظم انجام شود. هزینه تعمیرات موتور های دیزلی نسبت به موتور های بنزینی بسیار کمتر است. ژنراتور های دیزلی شمع یا کاربراتور ندارند. اگر به دوام و طول عمر موتور اهمیت می دهید، موتور های دیزلی بهترین انتخاب هستند.

آن ها نسبت به موتور های بنزینی و یا انواع منابع قدرت، دوام بالاتری دارند. با خرید یکی از این موتور ها می توانید سال ها از خدمات آن بهره مند شوید. برای اینکه این دوام و طول عمر تضمین شود، باید در مراقبت و نگهداری آن بکوشید.

برای اینکه به خوبی در تعمیر و نگهداری موتور کرلوسکار عمل کنید، یک برنامه دقیق برای سرویس آن داشته باشید. بهتر است برای این کار از افراد با تجربه و حرفه ای استفاده کنید.

این نکته را در نظر داشته باشید که در کالا های صنعتی هر چقدر زودتر برای تعمیرات و تعویض قطعات اقدام کنید، بهتر است. همانطور که در بالا اشاره کردیم موتور های دیزلی شرکت کرلوسکار می توانند مقدار مشخصی برق تولید کنند.

این موتور نسبت به ژنراتور های دیگر برای کار کردن به سوخت کمتری نیاز دارد. در ضمن شما می توانید برای مدت زمان بیشتری از این دستگاه استفاده کنید. حداکثر زمان استفاده از موتور کرلوسکار به معنای بهره وری هر چه بیشتر از آن است.

در نهایت مجموعه قیمت این موتور نسبت به موتور های دیگر تا حد قابل توجهی کمتر تمام می شود.

دیزل کرلوسکار دیزل کرلوسکار
کرلوسکار Kirloskar Group یکی از معروف ترین شرکت های هندی است که در زمینه تولید انواع پمپ، موتور دیزل، کمپرسور، چیلر و همچنین شیرهای صنعتی خودرو فعالیت می‌نماید. شرکت کرلوسکار در سال ۱۸۸۸ میلادی راه‌اندازی شد ویکی از اصلی ترین فعالیت های این شرکت تولید موتور های دیزل است که مصارف صنعتی می باشد .

دیزل کرلوسکار

saadico