دیزل ژنراتور بادوین

دیزل ژنراتور Baudouin


دیزل ژنراتور بادوین

دیزل ژنراتور بادوین (Baudouin) با نام های دیگری از جمله بادوین،بادوان، بائودین در بازار ایران شناخته شده است.این برند،محصول مشترک یک شرکت فرانسوی چینی است و سازنده انواع موتورهای دیزلی و گازسوز است.بادوین فعالیت خود را بیش از صد سال پیش در بندر مارسی فرانسه آغاز نمود.کالاهای این شرکت اکنون در کشور چین تولید می شوند و در بسیاری از کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می گیرند. خرید دیزل ژنراتور بادوین بهترین انتخاب برای تامین برق مکان‌هایی است که نیاز به یک دیزل ژنراتور موقت یا دائمی دارند. اما چه چیزی تولیدکنندگان ديزل ژنراتور بائودين را خاص می کند؟ بیایید نگاهی دقیق تر به این ژنراتورهای باورنکردنی و همه چیزهایی که آنها برای ارائه دارند بیندازیم!


مطمئن ترین و کارآمدترین ماشین های موجود در بازار هستند. دیزل ژنراتور بادوین می تواند به صورت سفارشی برای هر مشتری ساخته شوند و قادر به تامین برق در هر جایی که در محدوده معینی مورد نیاز است، باشند. اگر به یک ژنراتور برای تامین انرژی کل محله خود یا فقط یک ساختمان نیاز داشته باشید، ديزل ژنراتور بائودين نیاز شما را تحت پوشش قرار می دهد.


دیزل ژنراتور بادوین


خدمات دیزل ژنراتور بادوین


برای ایمن نگه داشتن دیزل ژنراتور Baudouin خود، تیم بائودین متشکل از تکنسین های بسیار آموزش دیده پشتیبانی ارائه می دهد. خدمات پس از فروش ارائه شده در فروشگاه سعدی یکی از بهترین ها در کشور است. در اینجا لیستی از خدمات برتر ارائه شده در Baudouin آمده است:

 • پشتیبانی از گارانتی سازنده
 •  اسناد پشتیبانی از خدمات
 •  نزدیکترین ارائه دهنده خدمات
 •  راه اندازی
 •  کمک به مسائل فنی
 •  تعمیرات، نگهداری و تعمیرات اساسی
 •  نگهداری و تشخیص پیشگیرانه
 •  گواهی مجدد کامپوننت
 •  آگاهی عمیق از محصول

دیزل ژنراتور بادوین


فروشگاه سعدی با فروش دیزل ژنراتور بالدوین با بهترین کیفیت شما را در خرید دیزل ژنراتور بالدوین شما را راهنمایی می کند.

دیزل ژنراتور Baudouin چیست؟

دستگاه‌های تولیدکننده برق ژنراتور نامیده می‌شوند. موتور دیزل هم نوعی از موتورها است که بدون نیاز به جرقه الکتریکی ماده سوختنی را شعله‌ور می‌کند. به‌این‌ترتیب، ديزل ژنراتور بادوان دستگاهی برای تولید انرژی برق است که از موتورهای دیزلی استفاده می‌کند. ژنراتورهای مولد برق انواع مختلف وکاربردهای متفاوتی دارند و به‌وسیله کارخانه‌های گوناگونی در سراسر دنیا ساخته می‌شوند.

نام دیگر این تجهیزات موتور برق است و زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند که برق شهری قطع شده باشد. برخی از ديزل ژنراتور بادوان هم در مکان‌های دور از سیستم برق شهری مانند بیابان‌ها، مزرعه‌ها، روی دریا و حتی در فضا مورد استفاده قرار می‌گیرند. ديزل ژنراتور بائودين یکی از این نمونه دستگاه‌های مولد برق است. دیزل ژنراتور Baudouin برتری‌های زیادی دارد که خرید دیزل ژنراتور بادوین را تبدیل به خریدی به‌صرفه برای شما کرده است. سوخت این ديزل ژنراتور بائودين  تولیدکننده برق گازوئیل است.

برای خرید دیزل ژنراتور بالدوین از این محصول شناخت کافی داشته باشید.خرید دیزل ژنراتور بالدوین با قیمت مناسب در فروشگاه سعدی انجام می شود.


دیزل ژنراتور بادوین


آشنایی با شرکت Baudouin تولیدکننده دیزل ژنراتور بائودین

شرکت Baudouin در سال 1918، یعنی 105 سال پیش، فعالیت خود را در بندر مارسی فرانسه آغاز کرد. جالب است بدانید محصولات این شرکت در پایان دهه 1930 میلادی در بین سه شرکت برتر تولیدکننده دیزل ژنراتور دنیا قرار گرفت. قدرت و توان تامین انرژی ژنراتورهای تولیدی این شرکت در دنیا معروف شده است. از دیگر محصولات شرکت Baudouin باید به تجهیزات صنعتی، کشاورزی و ماشین‌های ساخت‌وساز اشاره کنیم.


آشنایی با دیزل ژنراتور Baudouin

دیزل ژنراتور بائودین در کشور چین، اما با استانداردهای اروپا و تحت لیسانس فرانسه ساخته و به بازارهای جهانی عرضه می‌شود. ديزل ژنراتور بادوان از یک موتور توربو شارژ بالدوین استفاده می‌کند و با ژنراتور استمفورد پاوری که دارای سیم‌پیچ صددرصد مسی است، کوپله می‌شود. توان ديزل ژنراتور بادوان بین 15 تا 3125 کاوا (KVA) است. در واقع، ژنراتورهای بالدوین از قدرتمندترین دیزل ژنراتورهای دنیا به شمار می‌روند.

نوع طراحی، کیفیت ساخت و پشتیبانی شرکت Baudouin از محصولات خود توجه خریداران را به ديزل ژنراتور بائودين در پیش داشته است. همین نکته باعث بالا رفتن فروش دیزل ژنراتور بادوین شده است. دیزل ژنراتور بادوان محصولی بادوام، باکیفیت و قابل‌اطمینان است. این شرکت پیشینه درخشانی در پشتیبانی از محصولات خود دارد و راه‌اندازی و تامین قطعات دیزل ژنراتورها را در سرتاسر دنیا به‌عهده گرفته است.

قیمت دیزل ژنراتور بادوین هم از ویژگی‌های مثبت آن است. خرید دیزل ژنراتور بادوین نسبت به ژنراتورهایی که در اروپا و آمریکا ساخته می‌شوند، به‌صرفه‌تر است. ديزل ژنراتور بائودين پرقدرت بهترین انتخاب برای مکان‌هایی است که نیاز به ژنراتوری دائمی برای تامین برق دارند.قیمت دیزل ژنراتور بالدوین به نوع آن ها وابسته است.برای اطلاع از قیمت دیزل ژنراتور بالدوین با ما همراه باشید.فروش دیزل ژنراتور بالدوین با کیفیت بالا توسط تیم ما انجام می شود.

قیمت ژنراتور بادوین به عوامل مختلفی بستگی دارد. از عوامل تاثیر گذار در قیمت ژنراتور بادوین می توان به انواع  ژنراتور بادوین، کیفیت ديزل ژنراتور بائودين  و اندازه آن اشاره کرد.ديزل ژنراتور بائودين


انواع دیزل ژنراتور Baudouin از نظر تولید برق

شرکت Baudouin دو دسته عمده از دیزل ژنراتورهای بائودین را می‌سازد. برخی از این ژنراتورها برق تک‌فاز تولید می‌کنند. خانه‌ها، فروشگاه‌ها و بسیاری از فضاهای شهری و روستایی نیاز به برق تک‌فاز دارند. برخی از این دیزل ژنراتورها نیز برق سه‌فاز تولید می‌کنند. برق سه‌فاز مورد نیاز بیشتر واحدهای صنعتی، کشاورزی و دامداری‌ها است.قیمت دیزل ژنراتور بالدوین از نظر تولید برق به انرژی تولیدکننده ديزل ژنراتور بائودين بستگی دارد.

فروش دیزل ژنراتور بالدوین با گارانتی و خدمات پس از فروش انجام می شود.


انواع دیزل ژنراتور Baudouin از نظر دوزمانه یا چهارزمانه بودن

از نظر دوزمانه یا چهارزمانه بودن، دو نوع دیزل ژنراتور بائودین ساخته می‌شود:


دیزل ژنراتور بادوین دوزمانه:

در موتورهای دوزمانه دیزل ژنراتور بادوان همچون دیگر موتورهای دوزمانه خارج شدن دود از موتور با کمک پیستون صورت می‌گیرد. مولدهای برق دوزمانه بائودین کوچک‌تر و سبک‌تر هستند و قدرت تولید برق آنها نیز بیشتر از موتورهای چهارزمانه است. سائیدگی موتور در دیزل ژنراتورهای دوزمانه بیشتر از موتورهای چهارزمانه است. دود زیادی از سوخت این موتورها پدید می‌آید و طول عمر پایین‌تر هم از نقاط ضعف این موتورها به شمار می‌رود.فروش دیزل ژنراتور بالدوین دوزمانه یا فروش دیزل ژنراتور بالدوین چهارزمانه در فروشگاه سعدی انجام می شود.

دیزل ژنراتور بادوین چهارزمانه:

موتورهای دوزمانه دیزل ژنراتور بائودین وزن کمتری دارند و به فضای کمتری هم نیاز دارند. چرخش موتور در این موتورها یکنواخت است و طراحی آنها نیز ساده‌تر است. اصطکاک هنگام کار موتورهای دوزمانه کمتر و راندمان مکانیکی آنها بیشتر است. البته این موتورها سوخت بیشتری مصرف می‌کنند و محیط را هم بیشتر آلوده می‌کنند. موتورهای دوزمانه در زمان کار لرزش بیشتری دارند.

موتورهای چهارزمانه بائودین سوخت کمتری مصرف می‌کنند و بازده کاری آنها نیز بیشتر است. سیستم خنک‌کننده دیزل ژنراتور دوزمانه بادوان، برخلاف موتورهای دوزمانه، با مدد از رادیاتور آبی کار می‌کند. این موتورها نیاز به تجهیزات و قطعات بیشتری دارند. قیمت دیزل ژنراتور بادوین با موتور چهارزمانه نیز بیشتر از موتورهای دوزمانه است.

اگر تمایل به خرید دارید باید از قیمت دیزل ژنراتور بالدوین اطلاعات کاملی داشته باشید.قیمت دیزل ژنراتور بالدوین متفاوت است. کیفیت یکی از عوامل مشخص کننده قیمت دیزل ژنراتور بالدوین می باشد.

برای اطلاع از قیمت ژنراتور بادوین با کارشناسان ما تماس بگیرید.قیمت دیزل ژنراتور بالدوین


ویژگی‌های دیزل ژنراتور Baudouin

ژنراتور موتور برق بالدوین از برند استمفورد پاور است. برخی از موتورهای مولد برق بائودین توان تولید برق کمتری دارند. این موتورهای برق مناسب خانه‌های مسکونی، ویلاها و مغازه‌ها هستند. برخی دیگر از انواع دیزل ژنراتور بادوان نیز توان بالاتری دارند و در تولید برق برای واحدهای بزرگ تجاری، صنعتی و بیمارستان‌ها به کار گرفته می‌شوند. البته تولید و فروش دیزل ژنراتور بادوین به همین جا تمام نمی‌شود.

شرکت Baudouin تولیدکننده برخی از قدرتمندترین ژنراتورهای برق صنعتی دنیا است. در واقع، اگر شما نیاز به یک تولیدکننده قدرتمند برق داشته باشید هم باید آن را از نمایندگی فروش دیزل ژنراتور بادوین بخواهید.

برخی از ویژگی‌های دیزل ژنراتور بائودین را بدانید:

 • حداقل کارکرد پایدار ديزل ژنراتور بادوان  بین 8 تا 10 ساعت است.
 •  وجود یک گاورنر الکترونیکی در دیزل ژنراتورهای بائودین باعث می‌شود تا درزمان نیاز به دور موتور یا گشتاور بیشتر، سوخت بیشتری به موتور برسد. این ویژگی برتر فنی باعث بالا رفتن دور موتور و تولید برق بیشتر می‌شود.
 •  فروش دیزل ژنراتور بادوین با موتور توربو شارژ دستگاهی در اختیار شما می‌گذارد که دارای تنظیم‌کننده سرعت است. 
 • سیستم توربوشارژ دیزل ژنراتور بائودین هوا را با فشار و حجم بیشتری به پیستون وارد می‌کند که روی قدرت موتور تاثیرگذار است. 
 • کارکرد موتور این دیزل ژنراتور به گونه‌ای است که با استهلاک پایین‌تر، قدرت موتور بیشتری ارائه می‌دهد.
 •  آلترناتور کوپله شده با موتور دیزل ژنراتور بادوان از برند استمفورد پاور است که دارای سیم‌پیچ صددرصد مسی است.


مشخصات فنی دیزل ژنراتور Baudouin

بهترین موتورهای مولد برق باید دارای استانداردهای جهانی IEC یا استاندارد بین‌المللی برق باشند که دیزل ژنراتور بائودین هم از آنها بهره‌مند است. بهترین ژنراتورها بهتر است از موتورهای چهارزمانه استفاده کنند که بسیاری از مدل‌های ژنراتورهای تولید برق این برند نیز از موتورهای چهارزمانه استفاده می‌کنند. چندسیلندر بودن یکی دیگر از ویژگی‌های مورتورهای برق باکیفیت است و دیزل ژنراتورهای Baudouin هم از این ویژگی برخوردارند.

بهره‌مندی از آب خنک برای سرد کردن موتور و استارت سرد نیز ویژگی فنی دیگر دیزل ژنراتورهای بادوان است. تزریق مستقیم سوخت، احتراق تراکمی و توربوشارژ بودن نیز از دیگر خصوصیات یک موتور برق کارآمد است که دیزل ژنراتورهای بالدوین از آنها هم برخوردارند.


ویژگی‌های برتر دیگری را هم به مشخصات فنی دیزل ژنراتورهای Baudouin اضافه کنید:

1- سیستم تنظیم‌کننده سرعت: خرید دیزل ژنراتور بادوین موتوری در اختیار شما می‌گذارد که دارای تنظیم‌کننده سرعت است. این تنظیم‌کننده سرعت با دقت کلاس a2 از ISO 3046/iv کار می‌کند و دور موتور را از صفحه کنترل تنظیم می‌کند.

 2- سیستم خاموشی خودکار: دیزل ژنراتور بادوان از سیستم خاموشی خودکار بهره می‌برد. با مدد از این سیستم، در صورت برخورد با شرایط هشدار، ابزار مکانیکی موجود در موتور این ژنراتور سیستم سوخت‌رسانی را قطع می‌کند و موتور را خاموش می‌کند.

 3- سیستم خنک‌کننده کارآمد: سیستم خنک‌کننده دیزل ژنراتورهای بالدوین به‌وسیله تامین‌کننده تجهیزات و با مخلوط آب تصفیه‌شده شیمیایی پر می‌شود. قطعه‌های دورانی این سیستم با تجهیزات استاندارد محافظت شده‌اند تا دور از تماس تصادفی آب قرار گیرند. یک رادیاتور سکشنال خنک‌کننده با فن عمودی در این موتور نصب شده که موتور دیزل آن را کنترل می‌کند. البته این فن درجه‌بندی شده تا عملکرد آن مطابق با مناطق مختلف آب‌وهوایی تنظیم شود.

تنظیم رادیاتور در این موتورها به شکلی است که سیستم خنک‌کننده آبی آن موتور و روغن روان‌کننده را خنک می‌کند. اندازه مناسب رادیاتور هم امکان کارکرد موتور را در بار کامل و اضافه‌بار فراهم می‌کند. رادیاتور دیزل ژنراتور بائودین با کل ژنراتور یکپارچه است و با حفاظی پوشیده می‌شود.

4- پمپ‌های باکیفیت: یکی دیگر از ویژگی‌های فنی دیزل ژنراتورهای بادوان پمپ‌های باکیفیت آن است. پمپ‌های خنک‌کننده آب، روغن‌کاری و پمپ‌های فشار روغن این دیزل ژنراتورها از نمونه‌هایی با کیفیت بالا انتخاب شده‌اند. این پمپ‌ها از سمت میل لنگ و با چرخ‌دنده هدایت می‌شوند.

 5- طراحی دینام دیزل ژنراتور بادوان: طراحی دینام دیزل ژنراتور بائودین از نوع سنکرون، چهارقطبی و هماهنگ با استانداردهای IEC 60034 یا استاندارد جهانی برق است. براساس استانداردهای جهانی، دینام ژنراتورها باید برای تامین 10 درصد اضافه‌بار در حداکثر یک ساعت از زمان کارکرد 12 ساعته ژنراتور، مطابق با استاندارد ISO 3046/II طراحی شوند. همچنین عایق سیم‌پیچ آنها باید از عایق کلاس سه تشکیل شده باشد. همه این مشخصات فنی در تجهیزات دینام دیزل ژنراتورهای بائودین وجود دارد. دینام این تولیدکننده‌های برق دارای فن‌های خنک‌کننده و تجهیزات تحریک و تنظیم ولتاژ هستند.

 6- طراحی مخزن سوخت داخلی دیزل ژنراتور Baudouin: طراحی مخزن سوخت دیزل ژنراتورهای بادوان به‌اندازه‌ای است که سوخت هشت تا ده ساعت این مولدهای برق را با یک بار پر کردن مخزن سوخت تامین می‌کند. این مخزن‌ها به شکلی طراحی شده‌اند که مانع ریختن تصادفی سوخت شوند. تغذیه مخزن سوخت این موتورها خودکار است، اما تغذیه دستی آنها در زمان اضطراری امکان‌پذیر شده است.


اجزای دیزل ژنراتور Baudouin


دیزل ژنراتور بائودین از چند بخش مهم ساخته می‌شود:

 • موتور دیزل بادوین که انرژی مکانیکی مورد نیاز برای کارکرد دستگاه را تامین می‌کند.
 •  فیلتر سوخت که سوخت را قبل از رسیدن به موتور دیزل بادوین تصفیه می‌کند.
 •  فیلتر هوا دیزل ژنراتور Baudouin که هوا را برای ورود به اجزای موتور دیزل بادوین  تصفیه می‌کنند.
 •  رگولاتور ولتاژ که ولتاژ برق را تنظیم می‌کند و از نوسان آن جلوگیری می‌کند.
 •  آلترناتور که انرژی مکانیکی تولیدشده در موتور دیزل بادوین  را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند.


اجزا دیزل ژنراتور Baudouin


خرید دیزل ژنراتور بادوین


خرید دیزل ژنراتور بادوین برتری‌های بسیاری دارد که بهتر است با برخی از آنها آشنا شوید:

1- توان تولید انرژی برق در انواع دیزل ژنراتور بادوان از 15 تا حدود 4000 کاوا است که تامین برق در مصارف خانگی تا سیستم‌های بزرگ صنعتی را پوشش می‌دهد.

 2- بهره بردن از مدرن‌ترین و به‌روزترین فناوری‌ها در ساخت ژنراتورهای بالدوین از نقاط قوت ساخته‌های شرکت Baudouin است.

 3- خرید دیزل ژنراتور بادوین دستگاه مولد برقی دائمی در اختیار شما می‌گذارد که می‌تواند یکسره و بدون توقف کار کند.

 4- خدمات عالی پس‌از فروش شرکت دیزل ژنراتور بادوین یکی از مهم‌ترین برتری‌های خرید محصولات این شرکت است.

 5- از برتری‌های دیگر خرید دیزل ژنراتور بادوین تعهد این شرکت در تامین قطعه‌های محصولات است.

 6- رعایت استانداردهای زیست‌محیطی را در ساخت محصولات این شرکت نباید از یاد ببریم.

 7- سطح بالای عملکرد یکی دیگر از برتری‌های دیزل ژنراتور بادوین است.

 8- محصولات شرکت Baudouin از استانداردهای گوناگونی مانند استاندارد OHSAS 18001، ISO/TS 16949، ISO 14001 و ISO 9001 برخوردار است.

 9- رضایت خریداران دیزل ژنراتور بائودین در سراسر دنیا برتری دیگر این دستگاه تولیدکننده برق است.

 10- کم‌صدا بودن انواع دیزل ژنراتور بادوان باعث آلودگی صوتی کمتر در مکان‌های استفاده از آن می‌شود.

 11- مناسب بودن قیمت دیزل ژنراتور بادوین از دیگر برتری‌های این ژنراتورهای قدرتمند است.

 12- دوام بالای انواع دیزل ژنراتور بائودین را نباید از قلم بیندازیم.

 13- وجود نمایندگی‌های فروش دیزل ژنراتور بادوین در مناطق مختلف کشور ما، سرویس‌دهی این شرکت را برای شما آسان‌تر ساخته است.

 14- مصرف سوخت پایین را باید به‌عنوان ویژگی برتر انواع دیزل ژنراتورهای بائودین بدانیم.

 15- تعمیر و نگهداری آسان دیزل ژنراتور بائودین نسبت به نمونه‌های دیگر موجود در بازار یکی دیگر از برتری‌های این دستگاه تولید برق است. وجود فیلترهای سوخت، روغن و هوا در این ژنراتور تعمیر و نگهداری آن را آسان ساخته است.

کاربردهای دیزل ژنراتور Baudouin

اگر کسب‌وکار کوچکی دارید، یا برای ویلای خود نیاز به ژنراتور برق دارید، خرید دیزل ژنراتور بادوین با قدرت پایین بهترین انتخاب برای شما است. چنانچه برای بانک، اداره و کسب‌وکار بزرگ‌تری نیاز به موتور دیزل بادوین برای تامین برق دارید، باز هم دیزل ژنراتور بائودین با قدرت موتور بالاتر مناسب شما است.

اگر نیاز به ژنراتوری برای تامین برق واحدهای بزرگی مانند بیمارستان‌ها دارید، موتورهای قدرتمند دیزل ژنراتور بادوان به یاری شما می‌آیند و برق مورد نیاز شما را تامین می‌کنند. شاید هم نیاز به تامین برق همیشگی برای واحدی صنعتی یا تجهیزات آب‌دهی کشاورزی دارید که دور از سیستم برق شهری و کارخانه‌های تولید برق قرار گرفته‌اند. در این صورت نیز خرید دیزل ژنراتور بادوین از نوع پرقدرت آن به کار شما می‌آید.

برق بالابرهای معمولی و صنعتی، دیزل ژنراتورها و موتور پمپ‌ها با مدد از دیزل ژنراتورهای 1500 دور این برند تامین می‌شود. در یک کلام، می‌توانیم بگوییم دیزل ژنراتور بادوان ژنراتوری کارآمد برای تامین برق واحدهای مسکونی، تجاری و واحدهای کوچک و بزرگ صنعتی است.

خرید دیزل ژنراتور Baudouin


به‌دلایل گوناگون، خرید دیزل ژنراتور بادوان خریدی به‌صرفه برای شما است:

1- محصولات شرکت بادوین Baudouin تحت لیسانس فرانسه تولید می‌شود و کیفیت تولیدات این شرکت مطابق با با استانداردهای اروپا است.

 2- کارایی خوب و مثال‌زدنی این دستگاه خرید دیزل ژنراتور بالدوین را تبدیل به خریدی برتر برای شما ساخته است.

 3- مقاومت دیزل ژنراتور بالدوین در شرایط سخت محیطی و جغرافیایی دلیل دیگری برای خرید یا فروش دیزل ژنراتور بادوین است. 

 4- سیستم روشن شدن سریع دیزل ژنراتور بالدوین دلیل دیگری برای تهیه و خرید دیزل ژنراتورهای بادوان است.

 5- قیمت دیزل ژنراتور بادوین نسبت به قیمت دیزل ژنراتورهای ساخت اروپا مناسب‌تر و به‌صرفه‌تر است.

 6- به‌طور معمول، شرکت‌های تولیدی ژنراتورها را در طیف محدودی از نظر قدرت و توان تولید می‌کنند. اما شما در بین تولیدات این شرکت با انواع دیزل ژنراتورها با توان و قدرت بسیار متفاوت روبه‌رو هستید. به عبارتی، در صورت نیاز به هر نوع ژنراتور با هر قدرت و توانی، تولیدات این شرکت پاسخ‌گوی شما است.

7- نصب و راه‌اندازی انواع دیزل ژنراتور بادوان ساده است، اگرچه بخش پشتیبانی این شرکت راه‌اندازی دیزل ژنراتور بالدوین  را به عهده می‌گیرد.

 8- خرید دیزل ژنراتور بادوین برتری دیگری هم برای شما دارد که هزینه‌های نگهداری پایین آن است.

 9- سرعت راه افتادن و تامین برق دیزل ژنراتور بالدوین آنها را تبدیل به یکی از بهترین تجهیزات تامین برق در بیمارستان‌ها کرده است.

 10- با خرید دیزل ژنراتور بادوین دستگاهی تهیه کرده‌اید که نیاز به سرویس‌های کوتاه‌مدت ندارد.

 11- اگر واحد تولیدی، صنعتی یا کشاورزی شما نیاز به ژنراتوری دائمی برای تولید برق دارد، باز هم خرید دیزل ژنراتور بائودین شما را به هدف خود می‌رساند. 12- یک نکته دیگر را هم هنگام خرید دیزل ژنراتور بادوین به خاطر داشته باشید. خرید وفروش دیزل ژنراتور بادوین همراه با گارانتی و خدمات پس‌از فروش است.خرید دیزل ژنراتور بالدوین


قیمت دیزل ژنراتور بادوین

از عوامل موثر بر قیمت دیزل ژنراتور بادوین باید به چند نکته مهم اشاره کنیم:


تاثیر توان خروجی بر قیمت دیزل ژنراتور بادوین

 یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت دیزل ژنراتور بادوین یا هر نوع ژنراتور دیگری توان خروجی دستگاه است. بدیهی است ژنراتورهایی با توان پایین که مناسب تامین برق واحدهای کوچکی مانند خانه و فروشگاه‌های کوچک هستند، قیمت پایین‌تری هم دارند. قیمت ژنراتورهای قدرتمند برق نیز بالاتر است.خرید دیزل ژنراتور بالدوین 

تاثیر دور موتور بر قیمت دیزل ژنراتور بادوین

گشتاور موتور دیزل بادوین  و مقدار چرخش آن یکی از شاخص‌هایی است که کیفیت و قدرت موتور را نشان می‌دهد. به همین دلیل، دور موتور این تجهیزات هم عامل مهمی در تعیین قیمت دیزل ژنراتور بادوین است.

تاثیر نوع موتور بر قیمت دیزل ژنراتور بادوین

عامل دیگر تاثیرگذار بر قیمت دیزل ژنراتور بادوین دوزمانه یا چهارزمانه بودن موتور دیزل بادوین  آن است. قیمت موتورهای چهارزمانه بالاتر از قیمت موتورهای برق دوزمانه است.

فروش دیزل ژنراتور بادوین

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، خرید این مولد برق با توجه به کیفیت بالا و قیمت دیزل ژنراتور بادوین خریدی به‌صرفه برای شما است. شرکت ایکس به‌عنوان نماینده فروش دیزل ژنراتور بادوین انواع این دیزل ژنراتورها را به شما عرضه می‌کند. بدیهی است خرید و فروش دیزل ژنراتور بادوین براساس توان مورد نیاز برای هر واحد کوچک یا بزرگ مسکونی، اداری و صنعتی صورت می‌گیرد. البته در صورت نیاز به مشاوره پیش از خرید می‌توانید با مشاوران ما در واحد فروش دیزل ژنراتور بادوین تماس بگیرید. فروش دیزل ژنراتور بالدوین در فروشگاه سعدی با کیفیت انجام می شود.


نمایندگی فروش دیزل ژنراتور بادوین


شرکت ایکس به‌عنوان نمایندگی فروش دیزل ژنراتور بادوین محصولات بالدوین را با گارانتی و خدمات پس‌ازفروش به شما ارائه می‌کند. با خرید دیزل ژنراتور بالدوین از این شرکت قیمت دیزل ژنراتور بادوین نیز برای شما به‌صرفه‌تر می‌شود. همچنین گارانتی و خدمات 10 ساله پس‌از فروش آن نیز شامل خرید شما می‌شود. دیزل ژنراتور بادوین جایگزین خوبی برای موتورهای برق ساخت کشورهای اروپایی است و تامین برق واحد مورد نظر شما را تا سال‌های طولانی بر عهده می‌گیرد.

توجه داشته باشید که راه‌اندازی این ژنراتورها نیز به دست کارشناسان و به‌صورت رایگان انجام می‌شود. طراحی و ساخت کوپله و تابلو برق این دیزل ژنراتورها را نیز ما بر عهده می‌گیریم. خدمات پس‌از فروش و سرویس‌های دوره‌ای آن را هم هنگام خرید دیزل ژنراتور بالدوین از ما بخواهید. همچنین بدانید فروش دیزل ژنراتور بادوین با یک سال گارانتی همراه است.


مراقبت و نگهداری دیزل ژنراتور Baudouin


با خرید دیزل ژنراتور بادوین ماموریت شما به پایان نمی‌رسد. مراقبت درست از این ژنراتورهای برق کیفیت و دوام آنها را برایتان  خرید دیزل ژنراتور بالدوین را تضمین می‌کند. برای دوام بیشتر این ژنراتورها به نکته‌های گوناگونی دقت کنید:

روان‌کاری دیزل ژنراتورهای Baudouin


روان‌کاری دیزل ژنراتورهای بادوان باید با استفاده از پمپ دنده‌ای موتوری انجام شود. همچنین سیستم شما باید دارای فیلترهای روغن و المنت‌های قابل‌ تعویض باشد.

حفاظ ایمنی دیزل ژنراتورهای Baudouin


از همه قطعه‌های دیزل ژنراتو بادوان باید به‌خوبی محافظت شود تا جان کارکنانی که در نزدیکی این موتورهای برق قرار می‌گیرند، حفظ شود.

فیلترهای دیزل ژنراتورهای Baudouin


فیلترهای سوخت، روغن و هوای دیزل ژنراتو بائودین باید به‌صورت مرتب و متناسب با کارکرد دیزل ژنراتور بالدوین عوض شوند.دیزل ژنراتور Baudouin


سخن پایانی:

 دیزل ژنراتور Baudouin یکی از بهترین ژنراتورهای تولیدکننده برق است. این مولد برق در نبود برق شهری یا دور بودن از شبکه برق به یاری شما می‌آید تا برق تجهیزات خانگی یا صنعتی شما را تامین کند. با وجود انواع دیزل ژنراتور بادوان تجهیزات صنعتی شما در جاده‌ها، بیابان‌ها، روی دریا و مناطق دیگرِ دور از دسترس نیز بدون برق نمی‌مانند.

برای خرید دیزل ژنراتور بالدوین با ما تماس بگیرید.

فروشگاه سعدی نمایندگی بادوین در ایران ، جدیترین و باکیفیت ترین محصولات ديزل ژنراتور بائودين را به فروش می رساند.برای کسب اطلاعات بیشتر با  نمایندگی بادوین در ایران تماس بگیرید و با اطمینان ديزل ژنراتور بائودين را از نمایندگی بادوین در ایران خرید کنید.

برای اطلاع از قیمت دیزل ژنراتور بالدوین با کارشناسان ما تماس بگیرید.


saadico