شرکت تولید دستگاه های برقی کامینز


شرکت تولید دستگاه های برقی کامینز، یکی از پیشگامان جهان در حوزه طراحی و ساخت سیستم های تولید برق، از جمله دستگاه های تولید برق اضطراری و مولد های پایه و دیزل ژنراتورها می باشد.
دیزل ژنراتور کامینز
به علاوه این شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش از جمله نصب، راه اندازی، نگهداری و تعمیرات اضطراری سیستم ها نیز می باشد. تمامی مراحل طراحی و ساخت ژنراتورها و همچنین پشتیبانی محصولات که شامل دیزل ژنراتور کامینز نیز می شود، در این شرکت انجام می گیرد و همه قطعات مهم و اصلی که شامل موتور، دینام و سیستم کنترل است در این شرکت ساخته می شوند؛ این مسئله مزیت بسیار بزرگی برای محصولات تولید این شرکت محسوب می شود و عملکرد دستگاه ها را تضمین می کند.

مطلب پیشنهادی: خرید دیزل ژنراتور بالدوین


محصولات شرکت
شرکت کامینز تولید کننده ژنراتور، دیزل ژنراتور کامینز ،موتور، دینام، کوپلینگ و قطعات جانبی است و محصولات خود را به سراسر جهان ارسال می کند. تولیدات این شرکت در بخش ژنراتورها شامل: • ژنراتورهای دیزلی با قدرت تولید برق از 7 کیلووات تا 2.7 مگاوات • ژنراتورهای بنزینی و گازی با قدرت 7 کیلو وات تا 150 کیلووات • ژنراتورهای موتور احتراق گازی با قدرت 315 کیلو وات تا 2 مگاوات این شرکت برای هر نیاز و سلیقه ای محصولی دارد؛ از ژنراتورهای ساده تا بسیار پیشرفته. دیزل ژنراتور کامینز تنها شرکتی است که برای طراحی، نگهداری و تعمیرات سیستم های تولید انرژی همراه متخصصان در محل حاضر شده و خدمات جهانی به مشتریان ارائه می دهد. از دیگر محصولات کامینز می توان به سیستم های سوخت رسان، سیستم کنترل ورود هوا، فیلترها و سیستم های تولید انرژی الکتریکی اشاره کرد.
مزایا دیزل ژنراتور کامینز
• یک منبع تامین نیرو قابل اطمینان در زمان قطعی برق • کمک به کاهش هزینه ها در زمان های پیک مصرف • تامین نیرو بدون قطعی برای مدت زمان طولانی • سیستم های تولید انرژی الکتریکی و انرژی گرمایشی برای تولید گرما و بخار ضمن به حداقل رساندن تولید گازهای گلخانه ای • مصرف سوخت کمتر و تولید انرژی بیشتر
لاین دیزل ژنراتورهای کامینز
1. دیزل ژنراتور بی صدا Cummins Onan Quiet Diesel Generators ژنراتورهای بی صدا مهمترین منبع تولید برق اضطراری محسوب می شوند. شرکت کامینز این ژنراتورها را مطابق با نیاز مصرف کننده طراحی می کند و شما می توانید نمونه های موجود در بازار را خریداری کرده یا نمونه سفارشی خود را برای تولید، در شرکت ثبت کنید.هم چنین می توانید اندازه تانک، رنگ و مشخصات ظاهری و فنی دیزل ژنراتور کامینز را تعیین کنید. کارشناسان نیز در این راه راهنمای شما خواهند بود و با بازدید از محل نوع نیاز شما را شناسایی کرده و بهترین محصول را به شما پیشنهاد می دهند. دیزل ژنراتور کامینز در مدل های بی صدا می تواند کارکرد کاملا دستی یا کاملا اتوماتیک داشته باشد. از جمله ژنراتورهای بی صدا می توان به مدل های زیر اشاره کرد: )silent acoustic and weather proof canopy ,silent canopied set قابل استفاده در فضای باز) silent containerized generator, (تعبیه شده داخل کانتینر)، silent marine containerized (مدل کانتینردار زیرآبی) اگر سر و صدای زیاد دیزل ژنراتورها شما را از خرید آنها منصرف کرده و این مورد برای شما اهمیت دارد، این مدل از محصولات کامینز را به شما پیشنهاد می کنیم. این مدل نسبت به مدل های مشابه دیزلی و همچنین گازوئیلی تا 15 دسی بل صدای کمتری تولید می کند. این مدل شامل خنک کننده، صدا خفه کن و مخزن ورود هوا است. مشخصات (دیزل ژنراتور کامینز) فرکانس (Hz) : 60،50 هرتز گواهینامه: N/A کاربرد: متحرک، تجاری
طراحی مخزن سوخت برای دیزل ژنراتور کامینز
دیزل ژنراتور کامینز با یک تانک سوخت جدای از ژنراتور اصلی ساخته می شوند مگر آنکه مشتری سفارش دهد تا مخزن سوخت در دستگاه اصلی تعبیه شود. شرکت کالینز قادر است متناسب با نیاز مشتری تانک های سوختی طراحی کند که تا 14 روز انرژی مورد نیاز ژنراتور را تامین کند. بزرگترین مخزن سوخت ساخته شده توسط این شرکت 50 هزار لیتر ظرفیت دارد.
فروشگاه سعدی

کنترل اتوماتیک دیزل ژنراتور کامینز
دیزل ژنراتور کامینز دیزل ژنراتور کامینز می باشند و این پنل ژنراتور را بدون نیاز به هر گونه دخالت انسان راه اندازی و کنترل می کند. سیستم برق اضطراری در مواقع ضروری به صورت خودکار ظرف چند ثانیه راه اندازی شده و تا 5 دقیقه بعد از وصل مجدد برق در شبکه به فعالیت ادامه می دهد تا شرایط کاملا پایدار شود؛ این مدت زمان برحسب تنظیمات شما قابل تغییر است. شرکت کالینز پنل های کنترل را مطابق کارکرد دستگاه و نیاز شما طراحی می کند.
2. مدل Cummins Onan Standard Diesel Generators
دیزل ژنراتور کامینز مدل اونان سری ژنراتورهای هیدرولیکی یک محصول کامل شامل پمپ هیدرولیکی،موتور ژنراتور، سیستم فیلتر، خنک کننده روغن، و تانک بوده و بسیار سبک است. مشخصات ( دیزل ژنراتور کامینز) فرکانس(Hz) : 50،60 هرتز گواهینامه: N/A کاربرد: متحرک، تجاری هریک از این محصولات دارای مدال های متنوعی است که با توجه به نیاز مصرف کننده طراحی شده و موجود است.
فروشگاه سعدی

نگهداری و خدمات پس از فروش
شرکت دیزل ژنراتور کامینز به صورت پیوسته ژنراتور شما را سرویس کرده و مورد بررسی قرار می دهد تا دستگاه شما همواره بهترین عملکرد خود را داشته باشد. تمامی ژنراتورهای تولید برق اضطراری باید به ازای هر 400 ساعت فعالیت یا به عبارتی هر 6 ماه یکبار سرویس شوند. اینکار به شما اطمینان می دهد که دیزل ژنراتور شما 24 ساعته آماده مقابله با پیش آمدهای احتمالی است. این شرکت سالانه دو بار برای سرویس ژنراتورهای شما در محل حاضر می شوند. غفلت در نگهداری و سرویس محصولات، عملکرد دستگاه را کاهش داده و در آینده ممکن است خسارت های جبران ناپذیری به ژنراتور شما وارد شود. شرکت کالینز وضعیت روغن و همچنین باتری ژنراتور شما را بررسی کرده و تنها در صورت نیاز اقدام به تعویض آن می نماید. اگر لازم است مکان ژنراتور خود را به هر دلیلی تغییر دهید، شرکت این کار را برای شما انجام خواهد داد. بیشتر ژنراتورهای صنعتی با در نظر گرفتن سوخت داخل دستگاه تا 5 تن وزن دارند که جابجایی آن ها نیاز به مهارت دارد ویژه ای دارد. شرکت کالینز ژنراتورهای کارکرده شما را نیز با قیمتی مناسب خریداری می کند. منبع1 منبع2
"تیم انرژی گستر سعدی با اتکا بر دانش، تخصص و بهره مندی از نیروهای متخصص و متعهد خود، پاسخگوی نیازمندی های مشتریان در زمینه مشاوره خرید، طراحی، تامین، نصب، راه اندازی و ارائه خدمات پس از فروش از قبیل سرویس و نگهداری میباشد."

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان، با ما تماس بگیرید. 02133945703-4

saadico