قیمت دیزل ژنراتور


دیزل ژنراتور

اگر برای خرید موتور دیزل دچار سردرگمی شده‌اید و از نظر هزینه نمی‌توانید برآورد درستی از قیمت دیزل ژنراتور داشته باشید باید بدانید که علاوه مشکلاتی که در ایران به دلیل تغییرات شدید نرخ ارز وجود دارد قیمت دیزل ژنراتور در وب‌سایت‌های خارجی نیز متفاوت با قیمت واقعی است که در بازار عرضه می‌کنند. به طور کلی آنچه هنگام خرید بررسی می‌شود میزان قدرت، تعداد دیزل، گشتاور موتور و میزان چرخش موتور بر حسب دور در دقیقه است و علاوه بر این میزان تکولوژی‌های استفاده شده در موتورها مانند توربوشارژ بودن آن و یا ویژگی مانند کامپکت بودن آن بر قیمت دیزل ژنراتور موثر است.

یکی از سوالاتی که در برای بسیاری از صاحبان صنایع و همچنین پیمانکاران به وجود آمده و تمایل زیادی برای یافتن پاسخ آن دارند،حدود قیمت دیزل ژنراتور است.

در این خصوص باید گفت قیمت دیزل ژنراتور به عوامل مختلفی از جمله تنوع برند های موتور دیزل ژنراتور، گوناگونی شرکت های کوپل کننده و همچنین تغییر مشخصات فنی دیزل ژنراتور از قبیل تعداد سیلندر، سیستم سوخت، سیستم خنک کاری، کشور سازنده بستگی دارد و با در نظر گرفتن موارد ذکر شده قیمت دیزل ژنراتور تفاوت پیدا می کند. از جهتی دیگر لازم به ذکر است که با توجه به وارداتی بودن دیزل ژنراتور تغییرات قیمت ارز تاثیر به سزایی بر قیمت دیزل ژنراتور خواهد داشت، یکی از پرفروش ترین و رایج ترین محصولات نیز، موتور کامینز میباشد که تغییرات قیمت زیادی در بازار دارد.

علاوه بر تمامی موارد و مسائلی که ذکر شد، ملزومات انتخابی که برای یک دیزل ژنراتور مورد نیاز هستند مانند کاناپی، تابلو چنج آور و... باعث افزایش نوسانات قیمت دیزل ژنراتور می شوند.

در ادامه به بررسی دیزل ژنراتور و قیمت ژنراتور خواهیم پرداخت.@imageدیزل ژنراتور و نکات مهم آن

مروری بر نکاتی الزامی در خصوص بحث قیمت دیزل ژنراتور

در این خصوص باید دانست که گران ترین قیمت دیزل ژنراتور و بهترین برند هرگز به تنهایی نمی توانند نیاز های جانبی و تخصصی کار شما را مرتفع سازد. در برخی موارد دیده شده که خریداران در هنگام تهیه ی دیزل ژنراتور فقط به بحث قیمت دیزل ژنراتور توجه داشته و نیازهای آتی دستگاه را در نظر نمی گیرند.

در رابطه با در نظرگرفتن کاربرد و استفاده دستگاه در زمان های طولانی چند نکته را باید مد نظر قرار داد:

1- تولیدکنندگان مطرح و شناخته شده ی دیزل ژنراتور، محصولات خود را با روشی ثابت و مشخصاتی معیت تولید می کنند. در این شرایط هرگونه افزایشی در قیمت دیزل ژنراتور ، که در نتیجه ی تغییر سفارشات باشد مقرون به صرفه نخواهد بود.

2- برخی از مشکلات رایج از جمله محدودیت فضا، ساخت داکت رادیاتور و یا کانوپی سایلنت جهت کاهش صدا متناسب با محل نصب و... وجود دارند که حتی کاری از سازندگان خارجی نیز برای رفع آن ها برنمی آید.

با توجه به این مسائل و اخذ بهترین قیمت دیزل ژنراتور لازم است تا فروشنده را با مناسب ترین فاکتور ها ارزیابی نماییم، و به بررسی نواسانات قیمت ژنراتور نیز خواهیم پرداخت.


مطلب پیشنهادی: قیمت دیزل ژنراتور برای ماینینگ


چرا قیمت دیزل ژنراتور دچار نوسان و تغییر می شود؟

یکی از نکات مهم و قابل توجه قبل از خرید دیزل ژنراتور استعلام قیمت آن از منابع معتبر و موثق است. در ادامه اطلاعات مورد نیاز در جهت آگاهی از قیمت دیزل ژنراتور و خرید آن بیان شده است. قبل از آن لازم است با اجزای اصلی یک دیزل ژنراتور در جهت اشراف بر قیمت آشنایی لازم ایجاد شود. در بعضی از موارد ممکن است شما این محصول را با قیمتی ازان تر پیدا کنید که آن نمونه در واقع نمونه چینی این محصول می باشد.چراکه در اصل قیمت دیزل ژنراتور شامل قیمت اجزای اصلی آن است که شامل موارد زیر می شود:

• قیمت موتور دیزل

• قیمت ژنراتور

• قیمت تابلوی کنترل

• نوع شاسی

• کانوپی سایلنت

• ضمانت و خدمات پس از فروش

عوامل ایجاد تاثیر منفی بر قیمت دیزل ژنراتور

منابعی که قیمت دیزل ژنراتور خود را به صورت آنلاین اعلام می کنند متاسفانه به دلایل مختلف معمولا قیمت دیزل ژنراتور را پایین تر از قیمت واقعی اعلام کرده و در زمان تحویل، در برابر ارائه ی ماشین آلات با قیمت اعلام شده ممانعت می کنند. در نتیجه این موضوع باعث ایجاد مشکلاتی برای خریداران می شود. با توجه به این موضوع برای جلوگیری از اینگونه در خصوص مشکلات متداول ، استعلام قیمت دیزل ژنراتور از منابع موثق بهترین و مطمئن ترین راه برای آگاهی از قیمت آن پیشنهاد می شود. نوع کاربرد دیزل نیز بر قیمت دیزل ژنراتور تاثیر چشمگیری دارد، زیرا این نوع دیزل ها با کارایی متفاوت وجود دارند.

پیشنهاد میشود اگر تصمیم به خرید دیزل ژنراتور دارید، به خرید ژنراتور برق سه فاز نیز بیندیشد و به بررسی ای نوع ژنراتور نیز بپردازید.


@image


قیمت دیزل ژنراتور

تاثیر قیمت ژنراتور بر روی قیمت دیزل ژنراتور به چه میزان است؟

می توان گفت بعد از موتور دیزل، مهمترین عامل موثر بر کیفیت و قیمت دیزل ژنراتور قیمت ژنراتور می باشد. ژنراتور ها هم مانند موتورهای دیزل با توجه به برند و کارخانه سازنده کیفیت و قیمت متفاوتی دارند. در یک دسته بندی می توان گفت به ترتیب ژنراتور استمفورد ساخت کارخانه انگلستان و ژنراتور مکالته ایتالیا در رده بندی قیمت قرار دارد. همچنین ژنراتور لوری سومر فرانسه نیز با توجه به کیفیت بالایی که دارد، در رده ی قیمتی ژنراتور استمفورد انگلستان می گیرد. البته این برند حضور کم رنگی در بازار ایران داشته و در نتیجه با استقبال کمتری نیز رو به رو شده است.

ژنراتور استمفورد چین و همچنین مکالته چین تحت نظر کارخانه اصلی در چین به تولید می پردازند، ولی از نظر قیمتی حدود ۵% تا ۲۰% پایین تر قرار دارند.

انتخاب نامناسب دیزل ژنراتور یا مولد برق، با در نظر گرفتن ملاحظات قیمت در جهت کاهش دادن هزینه ها می‌تواند خسارت‌های زیادی را به پروژه‌ها وارد نماید. آن دسته از خریدارانی که ارزانترین و در دسترس‌ ترین دیزل ژنراتور را بدون درنظرگرفتن کاربرد و نیاز آن انتخاب و خریداری میکنند، در اصل یکی از اشتباه‌ترین روش‌ها را برگزیده اند. لذا پیشنهاد می شود بهتر است قبل از انتخاب آن، کاربرد مورد نیاز کلای خود را تعریف نمایید.

مطلب پیشنهادی: پرکینز


عوامل در ارتباط با قیمت دیزل ژنراتور

برند موتور دیزل ژنراتور

1. توانایی و مدل موتور دیزل ژنراتور ( از قبیل توان خروجی موتور که بر حسب اسب بخار سنجیده می شود و همچنین تک سوز یا دوگانه سوزی موتور دیزل ژنراتور)

2. موتور و توان خروجی ژنراتور

3. تابلوی کنترل و اورجینال بودن

4. قطعات به کار رفته در آن مانند دیزل ژنراتور کوپله فابریک بائودین

5. متعلقات اضافی از قبیل اگزوز، شاسی، لرزه گیر، باطری و ...

6. کانوپی سایلنت و ساخت اصولی و استاندارد آن

7. ضمانت و خدمات پس از فروش

نگاهی بر نابسامانی و تفاوت قیمت ها در یک دیزل ژنراتور با توان مشخص

متاسفانه طی سال های اخیر در کشور ما صنعت دیزل نیز مانند سایر صنایع با نابه سامانی هایی همچون پاک شدن نام نمایندگی ها از سایت اصلی رو به رو بوده است. در چنین شرایطی عده ی کمی از افراد با مطرح کردن نظرات و پیشنهادات بی پایه و غیر اصولی، سعی در گمراه کردن کارفرمایان و در نتیجه سو استفاده از شرایط حاکم را دارند. لذا توصیه می شود همواره سعی کنید تا نسبت به صحت گفته های فروشندگان در خصوص موضوعات فنی اطمینان لازم را پیدا کنید.

تمامی این موارد بر روی قیمت ژنراتور تاثیرگذار خواهد بود، شما میتوانید برای مشاوره درباره قیمت ژنراتور با کارشناسان فنی ما تماس حاصل نمایید.


@image


قیمت ژنراتور

آیا قیمت دیزل ژنراتور به طور یکسان تنظیم شده است؟

دیزل ژنراتور نوعی تجهیزات تولید برق است که از موتور دیزل نیرو می گیرد. به عنوان یک منبع تغذیه اضطراری AC برای نیروگاه ، ژنراتور دیزلی در زمینه های مختلف مورد استفاده گسترده قرار گرفته است. در این مرحله ، نقش ژنراتورهای دیزل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در فرآیند خرید مجموعه دیزل های ژنراتور ، مشتریان از قیمت دیزل ژنراتور اطلاع چندانی ندارند ، مانند موارد دیگر تجاری یا حتی همان مجموعه قیمت های تولید کننده برق تفاوت قیمت بسیار گیج کننده است.

قیمت دیزل ژنراتور و مواد آن رابطه مستقیمی بهم دارند. با افزایش قیمت فولاد در بازار ، قیمت دیزل ژنراتور نیز رو به افزایش خواهد رفت ، به خصوص در بعضی از نقاط ، منبع برق کوتاه است ، در برخی مناطق برق محدود شده است ، که باعث می شود دوباره قیمت دیزل ژنراتور متفاوت عرضه شود. می توانید قیمت دیزل ژنراتور را تا حدی کاهش دهید و به دنبال آن فعالیت های شما به برخی خدمات پس از فروش کارخانه منجر شود.


مطلب پیشنهادی: ولوو پنتا


عوامل مؤثر بر قیمت دیزل ژنراتور

به عنوان یک منبع اضطراری، مجموعه دیزل ژنراتور در زمینه های مختلفی اعمال می شود. بسیاری از کاربران درک نمی کنند که چرا مارک و یا برند تجاری باعث می شود تولید کننده در مواردی قیمت دیزل ژنراتور های مختلف و متفاوتی را تعیین می کند. ژنراتور دیزل عمدتاً از موتور دیزل ، ژنراتور و کنترلر تشکیل شده است. قیمت دیزل ژنراتور با توجه به مارک و پیکربندی سه قسمت متفاوت را در بر می گیرد. قدرت یک موتور دیزل ژنراتور باید برابر یا کمی بیشتر از توان ژنراتور باشد ، و نباید تصور کرد که هرچه قدرت مولد بیشتر باشد ، برق بیشتری از واحد تولید می کند. کنترلرهای متفاوتی نیز وجود دارد ، قیمت برند نیز کاملاً متفاوت است و در قیمت دیزل ژنراتور تاثیر دارد، پیشنهاد میشود به بررسی ژنراتور لينز ايتاليا نیز بپردازید.

قیمت دیزل ژنراتور

اگر به دنبال ژنراتورها با دیزل ژنراتور مناسب هستیدف با ما همراه باشید. شما می توانید قبل از خرید، مدلهای مختلف ژنراتورهای موجود و همچنین قیمت دیزل ژنراتور را بررسی و مقایسه کنید. ما یک لیست جامع از نمایندگی ژنراتور را دارا می باشیم. برای اطلاع از ارائه پیشنهادات و تخفیف های خرید و همچنین قیمت دیزل ژنراتور ، می توانید با نمایندگی ها تماس بگیرید. بررسی های کاربران ما در مورد محصول و نمایندگی و قیمت دیزل ژنراتور چشم انداز روشنی را به شما ارائه می دهد ، و در تصمیم گیری آگاهانه به شما کمک می کند.


موتور ژنراتور


 با توجه به بررسی موارد بیان شده، در انتخاب موتور ژنراتور باید دقت بالایی به خرج داد، موتور ژنراتور میتواند دارای ویژگی های مختلفی باشد، برای مشاوره و یا خرید موتور ژنراتور پیشنهاد میشود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.


لیست قیمت دیزل ژنراتور برق

باید توجه داشت که موتور های ساخته شده کارخانه های مختلف مانند چین و هند از لحاظ قیمت نسبت به موتورهای دیزل تولید شده توسط کارخانه های انگلیسی در رده قیمتی پایین تری قرار دارند. جهت افزایش اطلاعات درباره لیست قیمت دیزل ژنراتور برق میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

لیست قیمت دیزل ژنراتور

اگراین مطلب را مطالعه کرده باشید، متوجه خواهید شد که لیست قیمت دیزل ژنراتور به موارد مختلفی بستگی دارد، جهت مشاوره درباره لیست قیمت دیزل ژنراتور میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.


saadico

مدل :
 • C400D5
مدل :
 • HC4F
برند ژنراتور :
 • Stamford
مدل :
 • NTA855 G4
برند موتور :
 • کامینز
توان پرایم :
 • 288

 • 360

  کیلو ولت آمپر
توان اضطراری :
 • 320

 • 400

  کیلو ولت آمپر
توان دائم :
فرکانس (Hz) :
 • 50
ولتاژ (v) :
 • 380-415
فاز :
 • 3
سیستم سرمایش :
 • هوا خنک
سیستم سوخت :
 • تزریق مستقیم
ابعاد (mm) :
 • 2078*1100*3549
وزن خشک (kg) :
 • 4921
قدرت موتور در حالت اضطراری :
 • 351

  کیلووات مکانیکی
قدرت موتور در حالت پرایم :
 • 317

  کیلووات مکانیکی
تعداد سیلندر :
 • 6
چیدمان سیلندر :
 • خطی
قطر سیلندر (mm) :
 • 140.0
کورس پیستون (mm) :
 • 152.0
نسبت تراکم :
 • 14:1
ولتاژ شروع کار (v) :
 • 12
 • 24
سیستم هوادهی :
 • توربوشارژ - افترکولر
سیکل :
 • 4
نوع گاورنر :
 • الکتریکی(قابلیت )
ظرفیت سیستم خنک کننده (L) :
 • 45.0
ظرفیت کل روغن (L) :
 • 36.0
جریان (A) :
مدت زمان تعویض و تعمیر رایگان :
مدت زمان تامین قطعات و تعمیر :
میزان مصرف سوخت بر اساس توان پرایم (L/H) :
 • 1500.0 21 25
 • 1500.0 39 50
 • 1500.0 57 75
 • 100 1500.0 76
میزان مصرف سوخت بر اساس توان اضطراری (L/H) :
 • 1500.0 22 25
 • 1500.0 40 50
 • 1500.0 62 75
 • 100 1500.0 84
میزان مصرف سوخت بر اساس توان دائم (L/H) :
برند :
 • 1445712 Cummins Power