نقش دیزل ژنراتورها در صنعت معدن


استفاده از دیزل ژنراتورها در صنعت معدن کاملا ضروری است. بخش بزرگی از درآمد کشور از صنعت معدن می باشد و استفاده از دیزل ژنراتورها یک عنصر بسیار مهم در آن صنعت محسوب می شود. خواه استخراج ذغال سنگ، گاز، سنگ آهن، مس، روی یا فلزات گرانبها باشد، استخراج از معادن بخش مهمی از نحوه عملکرد کشور است.

دیزل ژنراتورها تقریبا 72 درصد از انرژی مورد نیاز برای اجرای جنبه های مختلف صنعت معدن را به خود اختصاص می دهند. مته ها، بیل های بزرگ و همچنین ماشین آلات حفاری به کمک دیزل ژنراتورها راه اندازی می شوند. بسیاری از این دیزل ژنراتورها نصب شده بر کامیون های غول پیکر هستند که به استخراج مواد معدنی و سایر اقلام و سپس حمل آنها کمک می کند. در بیشتر موارد، این ژنراتورهای غول پیکر می توانند در جابجایی بیش از 300 تن مواد بکار گرفته شوند. دیزل ژنراتورها به عنوان یک منبع باثبات انرژی هستند و در نتیجه آنها را برای استفاده در صنعت معدن گزینه ایمن تری می کند.

از معدن، مواد طبیعی زمین برای تأمین انرژی استخراج می کنند. این تجارت برای موفقیت اقتصاد ما بسیار ضروری است. بدون کمک دیزل ژنراتورها، عملیات استخراج بسیار بیشتر طول می کشد و به نیروی انسانی و پول بیشتری نیاز دارد تا به طور کارآمد عمل کند. این دیزل ژنراتورهای قدرتمند ظرفیت، ثبات و نیروی زیادی را تامین می کنند. دیزل ژنراتورها از حفاری گودال ها تا خرد کردن سنگ ها، ازحمل بارهای عظیم مواد تا بالاکشیدن مقادیر سنگین زغال سنگ، قدرت و توانایی لازم برای اجرای کار را فراهم می کنند. در مورد تجهیزات سنگین و بزرگی که استفاده می شوند، دیزل ژنراتورها همچنان تجهیزات منتخب در صنعت معدن هستند که بنا به نیاز مصرف کننده معمولا از توان 20 تا 1000 کیلووات و حتی بیشتر استفاده می شوند.
"تیم انرژی گستر سعدی با اتکا بر دانش، تخصص و بهره مندی از نیروهای متخصص و متعهد خود، پاسخگوی نیازمندی های مشتریان در زمینه مشاوره خرید، طراحی، تامین، نصب، راه اندازی و ارائه خدمات پس از فروش از قبیل سرویس و نگهداری میباشد."

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان، با ما تماس بگیرید. 02133945703-4

saadico